Loading...

DR.KASIM ALTINTAŞ

“Alternatif tıp alanları ile tanıştıkça
kronik hastalıkların tedavisinde daha
başarılı olmaya başladığımı anladım”

Dr. Kasım Altıntaş, 18 Ocak 1965 tarihinde Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde doğmuştur. 
İlk ve orta öğretimin ardından Balıkesir Lisesi’ni tamamlamıştır. 
Yüksek öğrenim eğitimine Uludağ Üniversitesi Tıp  Fakültesi’nde devam etmiştir. Uzun yıllar hekimlik yaptığı Bursa Onkoloji Hastanesi’nden istifa eden Dr. Altıntaş, Bursa şehir merkezinde yer alan özel muayenehanesinde çalışmalarını sürdürmektedir.   

Meslek hayatı boyunca, alternatif tıp alanlarıyla yakında ilgilenen Dr. Kasım Altıntaş, bu alanda kronik hastalıkların tedavisinde başarılı sonuçlar elde etmiştir. Alternatif tıp konusunda 1998’den beri eğitimler alan doktorumuz, kendisini uzmanlaştırmış ve uzmanlığı ile tanınır hale gelmiştir.  

1998 yılında fitoterapi eğitimleri ile başlayan eğitim alma dönemi, Mekke ve Medine’de hacamat alanında aldığı uzmanlık eğitimleri ile uluslararası boyuta ulaşmıştır. Akupunktur, hacamat, fitoterapi, ozon, sülük başta olmak üzere, doğal yöntemlerle tedavi konularında hastalarının şifa bulması için çalışmaktadır.  

Ayrıca bir çok üniversite ve özel eğitim kurumunda dönemsel eğitimler vermekte, doğal tedavi yöntemleriyle şifa arayan hastalara ve uzmanlaşmak isteyen doktorlara uzmanlığını aktararak yardımcı olmaktadır.

BİLGİLER

BİZE ULAŞIN

Çekirge Cad. No: 97/B Kat:1 Daire:1 BURSA (Yılmaz Mefruşat Üstü, Wamtes ve İntam durağı karşısı)
T. (0224) 233 30 40 | T. (0224) 232 04 44 | C. (0553) 111 21 21

bursaakupunktur.com | 2019
Dr.Kasım Altıntaş | Tüm hakları saklıdır.
bursa reklam ajansı,bursa site,bursa web sitesi,bursa e-ticaret,bursa grafik tasarım